Чергова публікація Олени Федорівни знову порадувала: методично правильно складений конспект, грамотно підібрані інтерактивні форми роботи та різноманітні диференційовані завдання, чудова наочність у виді презентації і неабияка майстерність вчителя,- все свідчить, що урок вдався на славу!
г ромадянськ ої компетентності виховувати почуття захоплення природою рідного краю вчити берегти навколишнє середовище.
Олено Федорівно, дуже гарний урок, цікаво було , мабуть, і створювати вам презентацію і працювати дітям на уроці: кольорово, творчо, інформаційно. Все розписано вам!
вчити визначати тему і мету тексту,добирати заголовок розвивати вміння складати речення зі слів, поширювати речення вчити слова, близькі за значенням, збагачувати словник учнів, інтерес до вивчення рідної мови.
і скажіть, який із текст можна помістити до художньої книги, а який до підручника з природознавства.
Але люди поступово забруднювали їх. У стародавньому Києві було багато чудових річок. Зникають річки і бідніє наша прекрасна Земля. І частина річок зникла.
Щойно зазеленіла на подвір’ї трава, а ця рослина вже зацвіла. Золотаво усміхається до нас ніби запитує: “ Впізнаєте?”. Кульбаба – трав’яниста рослина. Це така квітка, яку ніхто не сіє, а вона все одно не переводиться. Квіти в неї жовті, 7-8 см у діаметрі. Стебло безлисте, гладке. Росте вона всюди: на луках, лісових галявинах, узбіччях доріг, у садках, парках, дворах. Лист зеленого кольору, довгастої форми, зібрані в прикореневу розетку, рівностоячі або частково пониклі.
Комунікативному вихованню школярів надається особливе значення, тому що успіх у мовленнєвому розвитку визначає й результативність засвоєння інших шкільних дисциплін, створює передумови для активної й осмисленої участі в суспільному житті, забезпечує дітей необхідним досвідом. Спасибі за цікавий, змістовий урок, насичений різними формами роботи та методичними прийомами. Презентація яскрава, наочна. Так тримати!
Так, дійсно, сьогодні ми помандруємо до прекрасної країни Мови. (Слайд 8). Але для цього нам потрібно пройти ось таке випробовування: виконати тестову перевірку.(Слайди 9-5)
Тема нашого уроку «Про що говорить заголовок». Отже, сьогодні на уроці ми будемо вчитись визначати тему і мету тексту,добирати заголовок,розвивати вміння складати речення зі слів, поширювати речення,добирати слова, близькі за значенням.
Комментариев нет:
Отправить комментарий
Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.