Відповіді до завдань з природознавства 3 класс підручник грущинська

ТЕМА: Українські землі в складі Російської імперії наприкінці ХVІІІ &ndash у першій половині ХІХ ст. Поширення на Україну російського та польського суспільних рухів . Декабристи.

Якою цифрою на картосхемі позначено рейхскомісаріат «Україна» - адміністративно-територіальну одиницю німецького окупаційного цивільного управління в роки Другої світової війни?

Установіть відповідність між подією, описаною в уривку з історичного джерела, та іменем князя, який був до неї причетний.

На це вказують написи Запрошення. Придбання мила туалетного і господарського. Це джерело є яскравою ілюстрацією провалу політики перебудови.

ТЕМА: Українські землі у складі Великого князівства Литовського та інших держав (у другій половині XIV &ndash першій половині XVI ст.). Кревська унія.

Ключові в джерелі словосполучення-маркери &ndash Кожний, хто живе на Радянській Україні, любіть її , моя Україна , наша Україна &ndash допомагають визначити уривок з книги П. Шелеста Україно наша Радянська!.

ТЕМА: Українські землі наприкінці ХVІІ &ndash першої половини ХVІІІ ст. Правління Гетьманського уряду Заснування Нової (Підпільненської) Січі.

На картосхемі зображено територію України з позначеним її розчленуванням під час нацистської окупації. Межі рейхскомісаріату України позначені на картосхемі цифрою 8. На це вказують географічні об&rsquo єкти. Адміністративним центром рейхскомісаріату було місто Рівне.

З нашим порталом не потрібно більше годинами сидіти в пошуковику, шукаючи потрібний вам збірник ДПА 9 клас 7568 року , адже ми подбали про кожного. Зручний та приємний інтерфейс сайту за лічені хвилини дозволить знайти потрібну інформацію за предметом, що цікавить саме вас.

Тоталітаризм &ndash система політичного панування, за якої державна влада, зосереджена в руках вузького кола осіб, ліквідовує конституційні гарантії прав і свобод особи шляхом поліцейських методів впливу на населення, духовного поневолення, остаточно поглинає всі форми та сфери життєдіяльності людини. Тоталітаризм &ndash це своєрідний спосіб організації суспільства, який характеризується всебічним і всеохоплюючим контролем влади, загальнообов&rsquo язковою ідеологією. Виходячи з такого розуміння тоталітарного режиму правильними відповідями є такі:

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.