Скачать розробку перший урок 2018-2019 для 1 класу це наше і це твоє

Граничне значення температури верхнього шару синтетичної рідини повинно бути не вище від значення, наведеного в технічних умовах на цю рідину.

6. Види технічного обслуговування: Н - перевірка (наладка) при новому включенні К6 - перший профілактичний контроль К - профілактичний контроль В - профілактичне відновлення.

. Для трансформаторів з охолодженням Д під час аварійного вимкнення всіх вентиляторів допускається робота з номінальною навантагою залежно від значень температури навколишнього повітря протягом часу, указаного в таблиці 8. Таблиця 8

ЗАТВЕРДЖЕНО Наказ Міністерства палива та енергетики № 758 (у редакції наказу Міністерства енергетики та вугільної промисловості № 96)

8. До обсягу профілактичного контролю РЗАіТ та ПА входить обов&rsquo язкове відновлення реле серій РТ-85, РТ-95, ИТ-85, ИТ-95, РТ-95/Р, РВ-755, ЭВ-755, РПВ-58, РПВ-858, РТВ, РП-8, РП-66.

7. У залежності від впливу зовнішніх факторів приміщення, у яких розміщені пристрої РЗАіТ та ПА, діляться: І категорія - сухі приміщення з незначною кількістю вібрації та запиленості ІІ категорія - приміщення, які характеризуються великим діапазоном коливань температури, незначною вібрацією, наявністю значної запиленості ІІІ категорія - приміщення, які мають постійну велику вібрацію.

Зареєстровано в Міністерстві юстиції України 7 березня 7567 р. за № 855/75668

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.