Захист вітчизни 10 11 класс

В ніч на день Святого Миколая святий розносить подарунки та підкладає їх під подушку. Солодощі, яблука, горіхи та печиво дістається лише слухняним дітлахам. Тим же хто цілий рік пустував святий Миколай підкладає під подушку різочку, як попередження на наступний рік.

Наше підприємство своє перше державне замовлення отримало від МНС України ще понад 65 років тому. З того часу і до сьогодні між нами розвивається плідна і ефективна співпраця.

8775 Ой хто, хто Миколая любить” – він почує і накаже небесним ангелам зупинити небесну колісницю біля нашої хати і прибуде сюди

Виконують пісню на мотив «Циганочки» В світі десь блукає свято Гарне і веселе, А сьогодні прийде в гості До тебе й до мене. ПРИСПІВ: Ех, раз, іще раз! Хай танцює цілий клас. Ех, раз, іще раз Миколая свято в нас!

Звертаємо увагу на те, що учасникам творчої майстерні необхідно мати вище вказане приладдя для ефективної роботи а також творчий настрій, натхнення та ініціативу. Початок роботи Школи агентів змін о 65:55. Автобус Залізничний вокзал - Сосонка вирушає о 8:55 та 9:55.

Завдяки співпраці з всесвітньовідомою «Bruker Corporation» ми пропонуємо сучасне обладнання для визначення хімічних, біологічних, радіоактивних та вибухонебезпечних речовин. Найсучасніші технології, особливо міцна конструкція приладів та їх модульне виконання забезпечують гнучке та широке застосування їхньої продукції у військовій та цивільній сферах.

За допомогою нашої останньої розробки, Gamma Sapiens єдиного дозиметра в світі, який працює по Bluetooth-каналу, ви зможете перетворити свій смартфон або планшет на дозиметр.

УВАГА!!! Олімпіада з трудового навчання - на базі  КЗ "Верхньодніпровська СЗШ№7 І-ІІІ ст." та  " КЗ "Верхньодніпровська СШ№6 І-ІІІ ст."

Мама:   Що ж ,дітки, Миколай  з ангелами затримується мабуть  у Борщеві, але скоро прийде сюди. Сидіть діти чемно і ждіть його.

Індивідуальні навчальні плани розробляються у випадку, коли у зв’язку із специфікою діяльності навчальний заклад не може використати жоден із варіантів затверджених Типових навчальних планів.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.