Математика о с істер

Робота над формуванням патріотизму проводиться у кожному класі, однак обсяг роботи має бути різним та залежитиме від загальної підготовки учнів, специфіки програмного матеріалу з мови та міжпредметних її зв''язків з іншими шкільними предметами. Так, якщо на першому уроці в 5 класі ми говоримо про мову як найважливіший засіб спілкування, про те, як з''явилася мова, які умови цьому сприяли, то в 9 класі ця розмова має бути щодо ролі тієї чи іншої мови (політичної, наукової, культурно-історичної, лінгвістичної).

Вверх  Циклова комісія туризму, готельно- ресторанної справи та соціально-гуманітарних дисциплін вітає всіх студентів ХТЕК КНТЕУ з Днем Святого Валентина! Вверх Випуск зима 7568 9 лютого пройшов випускний вечір відділення сфери обслуговування. Ось Ви вже й випускники, справжні професіонали своєї справи. Ви не тільки отримали знання, але й  знайшли і практичні навички. Звичайно ж нам всім трохи сьогодні сумно, але радує те, що ми не прощаємося з Вами ми говоримо Вам до побачення, до 6 вересня, коли Ви зайдете в коледж з гордо піднятою головою студентами-бакалаврами. Успіхів Вам, дорогі випускники, у всіх Ваших починаннях !!!

У цьому сенсі мови і літератури національних меншин як навчальні предмети мають надзвичайно високу цінність у прищепленні почуття любові до державної та рідної мов, осмислення загальнолюдських цінностей, виховання особистості з високим почуттям патріотизму.

Зокрема, на уроках у 8-му і 9-му класах під час вивчення матеріалу про природу та господарство України відбувається формування почуття приналежності до великого українського народу, яким ми є гордості і любові до нашої культури і традицій.

Для реалізації цих глобальних завдань необхідна системна робота, яка передбачає забезпечення гармонійного співвідношення різних напрямів, засобів, методів виховання дітей у процесі навчання і позакласної діяльності.

69 листопада студенти групи ТХ-6-67 Харківського торговельно-економічного коледжу КНТЕУ разом з куратором Полупан Я.І. відвідали Харківський планетарій, де стали учасниками відео шоу «Від землі до небес».

Навчальний предмет Я у світі спрямовано на соціалізацію особистості молодшого школяра, його патріотичне і громадянське виховання.

Багато дітей вважають, що наука це нудно та сумно. Так думають ті, хто не відвідав феєричне шоу, що відбулося на першій сходинці школи Афіни День Науки. Кожен маленький афінянин зміг зробити для себе  багато цікавих відкриттів, а деякі з них вирішили, що обов язково поповнять ряди юних винахідників.

У 6-му класі слід звернути увагу на розповіді про відомих сучасних українських співаків (Руслана, Олег Скрипка, Славко Вакарчук) на особливості відпочинку у Карпатах і на Півдні України на тему місто: Київ, вулиця Грушевського, Європейська площа, Володимирська Гірка, легенда про заснування м. Києва, карта столиці України.

Для учнів середньої школи завдання стають складнішими і відповіді на питання, вимагають певної аргументації. Тому при вивченні теми Подорож учням можна запропонувати екскурсії у фортецю Хотин, Подорож у Карпати. При вивченні теми Україна учні повинні презентувати столицю з метою заохотити іноземних туристів приїхати у Київ. У цьому ж розділі учні вивчають матеріал про Україну та її історичні і пам&rsquo ятні місця, описують світлини мальовничих куточків нашої Батьківщини. Виховують почуття патріотизму і матеріали про народні свята (Різдво в Україні, колядки, щедрівки, фото з державною символікою під час святкування Дня Незалежності 79 серпня).

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.