Твір на тему користь та шкода опалого листя

- Це справді так, он він видніється, - мовила Ненсі. - Великий білий будинок, а на вікнах - зелені фіранки.

слід заперечувати існування труднощів, страждань і зла. Просто, як на мене, значно ліпше сприймати невідоме бадьоро й радісно.

Згадавши про батька, дівчинка раптом замовкла, ніби їй перехопило дух. Ненсі занепокоєно поглянула на неї і побачила, що маленьке підборіддя злегка тремтить, а оченята налились слізьми. Однак за мить дівчинка, опанувавши себе, знов почала щебетати.

грі, на здатність за будь-яких обставин бути щирою і вдячною. Дівчинці доводиться долати чимало прикрощів: холодний прийом у тітки, недовіру розчарованих життям дорослих, навіть тяжку хворобу, яка внаслідок аварії надовго приковує її до ліжка. Проте саме гра в радість допомагає їй не лише гідно пережити всі негаразди, а й змінити на краще своїх близьких, друзів, та й усе містечко.

- Мені тут так добре, - радісно зітхнула дівчинка. - Думаю, мені буде дуже добре з вами. Я знала про це, ще коли збирала

- О, тітонько Поллі! Я така щаслива, що ви дозволили мені приїхати жити з вами, - плачучи, заговорила дівчинка. - Це так чудово, що в мене з&rsquo явилися ви і Ненсі - після того, як у моєму житті були лише леді з Жіночої допомоги!

Звертаючись до вчителів, о. Володимир подякував їм за зусилля у християнському вихованні дітей, а також заохотив батьків виховувати своїх дітей у християнській вірі та прикладом свого життя передавати їм любов до Бога і ближніх. Click on image to enlarge it. У ШКОЛІ І ПАРАФІЇ СВЯТОГО ЙОСАФАТА ДЛЯ ДІТЕЙ ВІДБУЛОСЯ БЛАГОСЛОВЕННЯ СВІЧОК НА СВЯТО СТРІТЕННЯ ГОСПОДНЄ І СМАЧНЕ ПРИГОЩЕННЯ «НЕДІЛЬНА ПІЦА».

- Полліанно, - знову перервала її тітка, - ти маєш запам&rsquo ятати одну річ, але раз і назавжди: ніколи не говори зі мною про твого батька!

За результатами Міжнародного правничого конкурсу імені . Корецького команда Академії нагороджена Дипломом за перемогу в номінації Краща письмова робота та в підсумку здобула Диплом II ступеня цього престижного міжнародного.

На світлинах перед іконою Божої Матері - спільнота посвятних парафіян, котрі щосереди відвідують Постійну Дев’ятницю в Катедрі св. Йосафата.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.