Реферат на тему соціологія як навчальна дисципліна

Згідно з ідеєю М. Фарадея електричні заряди не діють один на одного безпосередньо. Кожний заряд створює у довколишньому просторі електричне поле, і взаємодія зарядів відбуваються через їхні поля.

Відгадай, що на моїй картинці .. 99

Завдання. Закріплювати уміння порівнювати за величиною три предмети, використовувати це уміння при виконанні дій із предметами.

Збери матрьошку . 77

Обладнання: 9 прапорці на підставках із зобра­женням геометричних фігур різнокольорові картки для дітей із зображенням цих фігур.

Підскажіть будь-ласка,як доїхати з Новоолексіївки до ціна купейного э в наявності на 85 !

Х і д. Варіант І: вихователь пропонує уважно розглянути предмети в груповій кімнаті. Він називає число, а діти називають стільки предметів, скільки є в кімнаті, наприклад, 9 вікна, 9 великі машини, 9 прапорці на столі вихователя і т. д. Виграє той, хто швидше і пра­вильно назве всі предмети заданої кількості.

Хокей ..58

Організовуючи ігрову діяльність дітей, треба керуватися словами відомого психолога О. В. Запорожця: «Нам необхідно добиватися того, щоб дидактична гра була не лише формою засвоєння окремих знань і вмінь, а й сприяла б загальному розвитку дитини, служила формуванню її здібностей».

Для формування у дітей математичних уявлень проводяться ігри з іграшками і предметами, з картинками і моделями, словесні. Організовують їх фронтально, з підгрупами дітей або індивідуально.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.