Це наше і це твоє презентація скачать

Шановна Галино, оскільки ваш шлюб зареєстрований, це не є гріхом. Ви можете вільно сповідатися і причащатися. З повагою, священик Андрій.

Шановна Ната, таїнство шлюбу (вінчання) береться один раз. У разі змішаних подружь (як у вас) між православним та католиком/греко-католиком потрібно вирішити, де ви будете хрестити майбутній дітей, і там брати церковний шлюб. Ці таїнства взаємно визнаються нашими церквами. З повагою, священик Андрій.

Представники малого і середнього бізнесу, в ході даного масштабного ділового заходу матимуть можливість обговорити в практичній площині актуальні проблеми створення, виробництва і реалізації меблевої продукції.

ODSC готує унікальні виступи, доповіді лекторів, практичні тренінги та воркшопи по машинному навчанню, візуалізації даних та аналітиці.

Слава навіки! Шановна Наталія, такі питання краще за все обговорювати не заочно онлайн, а в бесіді зі священиком. Запрошуємо Вас до Спасо-Преображенського собору на сповідь або просто на бесіду в будь-який день після вечірні, тобто о 67:95. Заочно можу тільки сказати, що, оскільки Ви і теперішній Ваш чоловік не були вінчані в перших шлюбах, і віннчання в обох вас було перше, то ви не згрішили в цьому. Що ж стосується теперішнього життя, тот тут заочно не можна давати поради. З повагою, священик Андрій.

Доброго дня. Хочу отримати Вашу пораду. Скажіть, будь ласка, в якій церкві можна вінчатися молодим різних віросповідань. Син православної віри, його майбутня дружина греко- католичка?

Міжнародний Фестиваль «Ukrainian Fashion Kids» не тільки підтримує українського виробника, але і задає тенденції сучасної дитячої моди.

Офіційне видання Вікаріату Української Православної Церкви Київського Патріархату в США і Канаді - Інформаційний Бюлетень. Число 887 7-го листопада 7568

Доброго дня, Андріана. Ви можете вінчатися з греко-католиком, якщо маєте намір далі хрестити дітей у Православній Церкві. Але без розпису вас можуть повінчати тільки там, де священик Вас добре знає. З повагою, священик Андрій.

Слава навіки! Шановна Наталія, подібні питання краще обговорювати зі священиком віч-на-віч. Загалом можу сказати, що формально оскільки не було шлюбу, не було й розірвання шлюбу, і чоловік є вільний для того щоб укласти законну сім 8767 ю. Але можливо були особисті обіцянки чи обітниці, і про це краще поговорити особисто. Приходьте до собору та поспілкуйтеся зі священиком. З повагою, свяш. Андрій.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.