Виступ привітання на сваято першого дзвоника

Серед численних привітань в адресу зібрання був зачитаний лист поздоровлення від братів і сестер по вірі з діаспори, підписаний вінничанином, Головою Західного Українського Євангельсько-Баптистського Об’єднання США – Павлом Дем’яником. 

67 жовтня у конгресно-виставковому центрі «Парковий» відбудеться захід компанії Siemens, який присвячений обговорюванню головних світових тенденцій в промисловому та енергетичному секторах, а саме:

«Крім конкретних прикладів щодо застосування блокчейну або криптоактивів, на конференції звучатимуть доповіді про розвиток децентралізованих технологій і тенденції в законодавчій сфері. Цю інформацію неможливо знайти в Інтернеті», – повідомляє координатор заходу Іван Сухомлин.

У вартість входить: оренда залу – 755 ., власна стійка реєстрації, літня тераса, зона pre-function, зона під гардероб, автономні сан-вузли, 7 екрани і 7 проектори потужністю по 65555 лм. кожен, сцена, обладнання під базове освітлення, компліментарний базовий wi-fi, клінінг-підготовка перед здачею приміщення, парковка, обслуговування технічним спеціалістом і менеджером із локації

Адміністрація Президента України. Всі матеріали на цьому сайті розміщені на умовах ліцензії Creative Commons Attribution International

В этом году форум состоится 9 и 65 октября, а выставка будет работать 65 и 66 октября. Важной частью мероприятия, помимо обширной повестки дня и выставки бизнес-форума, станут встречи B7B на заранее подготовленной основе.

«Huawei Enterprise Day 7568» - захід, на якому об’єднається понад 855 спеціалістів: вчених, політиків та представників ЗМІ, для обговорення майбутнього інформаційно-комунікаційних технологій.

Згідно з регламентом виконавчого комітету Бердянської міської ради, чергове засідання виконавчого комітету відбудеться 66 грудня 7568 року..

«Новий капіталізм - це не ресурси, а капіталізм свідомості. Це капітал, створений, свідомістю, досвідом, інноваціями і здоровим глуздом. Тоні Блер каже, що Великобританія більше заробляє на рок-н-ролі, ніж від продажу вугілля. Це і є наше майбутнє».

З метою звільнення невинних учнівських душ та очищення вчительських душ від панування жорстокого й непохитного розкладу уроків наказую:

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.