Тест коли я вийду заміж

…Спеціально приїхавши з Грузії для отримання сучасної європейської освіти, я вступила в ІДГУ. Крім оволодіння сучасними знаннями та навичками у сфері туризму, я маю можливість отримати диплом з поглибленим вивченням іноземної мови. Я планую заснувати свою туристичну фірму.

Дякую)) А у випадку зі 8775 Спеціальним питанням до підмета і його означення 8776 якщо в реченні 8 ос. одн. ну, наприклад таке: She likes to rest in the park. то у питанні закінчення -es зникає? Where does she like(-s) to rest?

«В університеті я отримала якісну вищу освіту, неоціненний багаж знань, великий досвід і, найголовніше – життєву мудрість. Щиро дякую всім викладачам кафедри української мови та літератури, деканату рідного факультету, а також адміністрації ВНЗ».

6. Натщесерце визначити рівень цукру в крові. 7. Випити 75 г виноградного цукру (глюкози), розведеного в 855 мл кип&rsquo яченої води. 8. Через 65 хвилин визначити рівень цукру в крові. 9. Через 675 хвилин повторно визначити рівень цукру в крові.

…Тому що є можливість навчатися безкоштовно та отримати одночасно дві спеціальності та дві спеціалізації за сертифікованими програмами. Це дозволить мені бути більш успішним при працевлаштуванні.

8775 aren`t i 8776 дане сполучення не є граматично правильним, оскільки 8775 are 8776 не вживається з 8775 i 8776 . Правильні варіанти: I am evil, am not I? I am not evil, am I?

…Будучи на 8 курсе, я получила индивидуальный план обучения со свободным посещением занятий, потому что я официально работаю по специальности. Чувствую себя заочницей, но получаю стипендию как студентка стационара.

Із кожним роком нашу планету охоплює все більше різноманітних рукотворних трагедій. Людська байдужість, тяга до влади й багатства – надзвичайно якісне добриво, на якому проростають зерна болю, страху, відчаю… Але на противагу цій пошесті зростає також усвідомлення, що тільки любов і добро здатні врятувати людство від останнього кроку в безодню. Все більше небайдужих долучається до різноманітних соціальних акцій, аби ті, хто потребує допомоги, не залишалися наодинці зі своїми проблемами.

Чимшир Валентин – директор Дунайського інституту Національного університету «Одеська морська академія», кандидат технічних наук, доцент випускник інженерного факультету (нині – факультет управління, адміністрування та інформаційної діяльності), 6998 р. «Роки навчання у виші, як показав час, стали гарним та незабутнім початком мого педагогічного шляху. Всі ці роки були насичені активною працею та цікавими заходами, які проводили студенти на факультеті та поза його межами. КВК, поїздки в інші міста, літні табори, концерти та багато інших цікавих подій надовго залишилися в пам''яті студентів нашої дружньої групи».

У січні після зимових свят стежте на сайті, а також на нашій сторінці у фейсбуці за графіком найближчих тренінгів у всіх згаданих областях.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.