Англійська мова 8 клас карпюк підручник 2018 нова програма скачати

У закладах загальної середньої освіти з навчанням або вивченням мов національних меншин учні можуть додатково проходити ДПА з третього предмета: мови національної меншини. Рішення про проведення ДПА з мови національної меншини приймається педагогічною радою на підставі письмових звернень батьків (одного із батьків) або їх законних представників і затверджується наказом керівника закладу освіти.

…Мені подобається навчання в ІДГУ, тому що тут насичене та яскраве студентське життя. Ми подорожуємо, беремо активну участь у громадській волонтерській діяльності, з 8 курсу ми вже працюємо за фахом.

Учні, які другим предметом для проходження ДПА обрали математику, можуть обрати для проходження ДПА з третього предмета історію України і навпаки.

«Мені колосально пощастило навчатися в «золоті роки» історичного факультету. В наш час був дуже великий конкурс при вступі, були великі академічні групи студентів. Час навчання в ІДГУ – це дійсно незабутні роки! Впевнена, що випускників, які отримали і отримують знання, набувають навичок і вмінь у стінах Ізмаїльського університету, чекає професійний успіх».

«Нові знання, новий досвід, нові навички – все це повною мірою було набуто мною в ІДГУ. Саме факультет дав мені ті вміння, які допомагають успішно вирішувати всі завдання, що виникають на робочому місці».

Додаток 6. Перелік природничо-математичних та інженерно-технічних спеціальностей, на які під час участі у конкурсі може бути змінена вага бала за успішне закінчення підготовчих курсів

…Я обрала Ізмаїльський державний гуманітарний університет, бо це для мене економічно вигідно. Він знаходиться недалеко від мого міста, є багато бюджетних місць, якісний недорогий гуртожиток та спонсорські стипендії для студентів. Коли я подорослішаю, після отримання бакалавра я вже буду визначатися, в який університет далі вступати.

«Студенти та викладачі ІДГУ – це одна велика родина. Тут завжди прийдуть на допомогу та дадуть відповідь на будь-яке запитання, котре цікавить студента, а студенти – дуже допитливі люди. Саме завдяки цьому в стінах університету я стала справжнім спеціалістом. І тепер можу передавати свої знання новому поколінню учнів».

Наказ № 58-з від р. (магістр, заочна, контракт) Наказ № 75-з від р. (магістр, заочна, контракт) Наказ № 79-з від р. (магістр, контракт, заочна)

Результати ДПА не враховуються при виставленні річних оцінок з предметів, з яких учень (вихованець) проходив атестацію оцінки за ДПА виставляються в Класному журналі у колонку з написом "ДПА" без зазначення дати після колонки з написом "Річна" та у табелі навчальних досягнень.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.