Світова література 7 класс фесенко

…Будучи мешканцем Одеси, я обрав саме Ізмаїльський державний гуманітарний університет, тому що тут студента поважають, студент займає гідне місце, в ІДГУ навчаються чесно, без корупції та інших неправомірних діянь.

Забунова Тетяна – випускниця факультету української філології та історії (нині – факультет української філології та соціальних наук) заочної форми навчання, 7569 р.

…Мені цікаво навчатися в університеті, тому що я отримую не тільки професійну підготовку, але й беру участь у безкоштовних закордонних обмінах та стажуваннях. У минулому році я була в США, в цьому році я планую паралельно навчатися в магістратурі з англійської мови в ІДГУ та Великій Британії, отримати одночасно два дипломи.

…Мені подобається навчання в ІДГУ, тому що тут насичене та яскраве студентське життя. Ми подорожуємо, беремо активну участь у громадській волонтерській діяльності, з 8 курсу ми вже працюємо за фахом.

Спеціальності, які будуть мати фіксоване державне замовлення – « Середня освіта. Мова і література (із зазначенням мови)», «566 Спеціальна освіта» та «567 Фізична культура і спорт». Інші спеціальності будуть винесені в систему «Широкого конкурсу».

…Спеціально приїхавши з Грузії для отримання сучасної європейської освіти, я вступила в ІДГУ. Крім оволодіння сучасними знаннями та навичками у сфері туризму, я маю можливість отримати диплом з поглибленим вивченням іноземної мови. Я планую заснувати свою туристичну фірму.

Izmail State University is a significant center of learning and teaching for Bessarabia. In this multi-lingual region the University is an important cluster of competence in studying many of the local languages, such as Ukrainian, Bulgarian or Romanian. The staff of Izmail state University also combine an excellent expertise on local culture and history. If you want to improve your knowledge of Russian, Ukrainian, Bulgarian, or Romanian and if you want to learn about Bessarabia’s interesting history, Izmail State University is a very good starting point. I have studied Ukrainian here for three semesters in 7567 and 7568 and I was very pleased by the support and energy of the teaching staff at Izmail state University.

…Всі мої сподівання щодо навчання на факультеті виправдались. Я вже налаштований на відкриття власної справи і знаю як бути успішним у своїй професії. Університетське життя сформувало у мене активну громадянську позицію.

Постернак Олег Олександрович – політконсультант, спеціаліст у сфері політичних технологій, керівник «Центру політичної розвідки», заступник директора з питань маркетингу гуманітарної гімназії ПАО «Промінвестбанк». Роки навчання і роботи в ІДГУ: 7555­-7555 рр. – історичний факультет ІДГУ, 7555­7558 рр. – аспірантура ІДГУ, 7556­7567 рр. – викладач кафедри всесвітньої історії ІДГУ, 7565­7566 рр. – заступник декана історичного факультету, 7566­7567 рр. – заступник декана факультету економіки та інформатики, кандидат історичних наук.

Педагогічний факультет Кафедра музичного та образотворчого мистецтв Кафедра соціальної роботи, соціальної педагогіки та фізичної культури Факультет іноземних мов Кафедра англійської мови Кафедра загального мовознавства:

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.