Коли буде мобілізація 6 хвилі

Марійка:  А ти постарайся швидше вивчити уроки, адже скоро повертається мама з роботи, а у нас ще багато домашніх обов’язків. Тобі ж мама доручила принести хліба з магазину, нагодувати кроликів, коли ж ти встигнеш?

ПВТР затверджується колективом за поданням керівника підприємства та профспілкового комітету, або їх уповноважений представників (ст. 697 КЗпП).

Петрик:  ( Розкриває зошит і книжку). О, я вже все виконав. Іду погуляю до хлопців. Ось Михайлик з клюшкою з’явився. Я довго не буду…

Ще раніше були заяви Нацкорпусу про підтримку блокування на Донбасі, але і там далі заяв справи не пішли: не домовившись зі стороною Семена Семенченка, команда Нацкорпусу відмовилася від акцій прямої дії.

Останні тижні до партії Національний корпус та її лідера народного депутата Андрія Білецького прикута особлива увага. Галасу наробила резонансна акція громадської організації Національні дружини , члени якої у одностроях пройшлися центром Києва з гаслами про наведення порядку. Цю таємничу організацію пов&rsquo язують з лідером Нацкорпусу : і Білецький, і командир дружинників Ігор Михайленко є вихідцями з батальйону Азов. Більш того, депутат особисто 86 січня брав участь у церемонії так званого заприсяження дружинників.

Наприклад, українські десантники їздять на БТР-85, на якому встановлено двигун КамАЗ і специфічний, який виробляється у Російській Федерації, радіатор. Їх доводиться купувати в будь-якому разі. В основному зараз це купується або через Білорусь, або в колишніх країнах Варшавського договору. Або, наприклад, МТ-ЛБ ( маталига ). Це основний тягач українських військ. Цю машину розроблено і виготовлено у Харкові. Потім у часи незалежності росіяни порізали завод у Харкові, ці машини почали виготовляти у Росії, туди ж переїхали працювати наші інженери-розробники. Так от, це прекрасний тягач, 65-75 років він ще залишатиметься сучасним багато в чому, але на ньому стоїть двигун Ярославського моторного заводу. Його також доводиться купувати тому, що неможливо на щось інше поміняти.

Працівнику, який був звільнений за пунктом 6 статті 86 КЗпП, необхідно сплатити разову вихідну допомогу у розмірі середнього місячного заробітку на підприємстві (ст. 99 КЗпП).

Марійка : Він знає все, йому допомагають янголи. Вони все бачать, дивляться з небесних висот на Землю. Знають всіх дітей і записують у велику книгу добрі і погані їх вчинки. Цю книгу Святий Миколай бере зі собою, щоб не помилитись і подарувати кожній дитині те, що вона просила. Чемним діткам – подарунки, а поганим  хіба від чортика Антипка дістанеться велика різка, щоб вибивати з них лінивство і неслухняність.

(чути голосний гавкіт собак, влітає як вихор чорт, Антипко, одягнутий у чорний костюм з рогами, в руках в’язка березових прутів)

Азовці не голосували, тому що тоді все було зрозуміло, хто стане президентом. А по-друге, у нас як і завжди значно цікавіші та важливіші справи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.