Літературне читання 4 клас савченко мій конспект

6. Правила пунктуації, синуси і косинуси, закони Ома, таблиця Менделєєва, перша революція, Олександр Сергійович Пушкін, епітети і метафори, закони нашої держави.

Збірник завдань до підсумкових контрольних робіт Літературне читання 9 клас Щербак . ДПА 7568 [RU](Ранок) вже доступний на нашому сайті. Перегляд в режимі онлайн абсолютно безкоштовно і без реєстрації.

Контрольні роботи проводяться відповідно до календарного планування на другому чи третьому уроці, окрім понеділка і п''ятниці, а також днів перед і після святкових.

І комбінація складається з тексту для читання мовчки для перевірки сформованості навичок читання, завдань до тексту для перевірки розуміння змісту прочитаного, уміння працювати з текстом і творчого на побудову висловлювання власної думки до змісту прочитаного

ІІ комбінація включає три тестові завдання закритого типу на визначення однієї правильної відповіді з трьох пропонованих, одне завдання на встановлення послідовності або відповідності між 6 елементами, одне завдання відкритого типу з короткою відповіддю.

(Велика свічка у руках класного керівника, маленькі свічки діти запалюють від неї, передають помічникам за кулісами)

* навичка читання мовчки оцінюється 6 балом, якщо учень читає текст мовчки без артикуляції/тихого промовляння слів та прочитав його повністю за 8 хвилини якщо учень прочитав менше половини тексту, він не отримує жодного балу

Такий чудовий матеріал, стільки вкладено душевної теплоти. Потрібно вміти любити дітей, інакше педагогічна робота не має сенсу, тому що ми живемо для дітей і заради дітей. Всі етапи заходу опрацьовані, несуть смислове навантаження. Спасибі велике.

Заклади загальної середньої освіти самостійно визначають строки проведення державної підсумкової атестації, свята «Останній дзвоник» та випускних вечорів.

Ведучий: На сьогоднішньому святі присутні гості: у першу чергу це найрідніші для наших випускників люди – їхні батьки це ті, хто довгі 66 шкільних років були поруч, навчаючи й виховуючи, – учителі й працівники Гутянської ЗОШ І-ІІІ ступенів це наші гості ________________________

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.