Фізкультура 4 клас календарне за оновленою програмою

7-й підтип. Діти, неуспіх яких обумовлений негативними установками, які сформувалися стосовно вчителів і школи. Як правило, компенсацією в даному випадку служить зв''язок з іншим колективом (вуличною компанією, наприклад).

Особливості мислення: переважає наочно-образне мислення з елементами абстракції іде подальший розвиток внутрішнього плану дій до кінця періоду доступне усвідомлення своїх власних розумових операцій, що надають допомогу в самоконтролі. Розвитку мислення сприяє міркування вголос.

9. любити і поважати всіх працівників школи, знати кожного з них в обличчя і пам 8767 ятати по імені та по-батькові.

Спочатку вчитель допускає легенькі помилки, які діти весело виправляють хором, а потім розглядаються важкі випадки з коментарем: Подивіться уважно у свої зошити, може, у вас тут помилка. Рівень помилок поступово підвищується. У такий спосіб діти перевіряють вчителя й самих себе. Якщо діти виправили всі свої помилки, то оцінка не знижується, що підкріплює дію контролю й довільну увагу, необхідність же в роботі над помилками відпадає.

Для зміцнення характеру дитини у спілкуванні бажано включати її в сюжетно-рольові ігри, де вона повинна буде пристосовуватись до індивідуальних особливостей інших дітей. Краще, якщо як партнери по спілкуванню будуть виступати діти, які істотно відрізняються один від одного, тому що це вимагає різної міжособистісної поведінки. Крім того, необхідне ускладнення задач, які розв''язуються при взаємодії з іншими дітьми.

У такої дитини необхідно розвивати потенціал симпатії та підтримки на противагу ненависті та страху. У неї насправді панує страх залишитись непоміченою. Її треба підтримати, коли вона робить хороший учинок, і демонструвати їй, що зовнішня впевненість - це внутрішня опора, а не тиск на інших.

Відповідно, у залежності від того, до якої групи відноситься невстигаюча у школі дитина, необхідно приймати адекватні заходи допомоги. У сучасній школі перша група невстигаючих дітей найчисленніша.

Закінчилось дитинство останнім дзвінком, настав хвилюючий і незабутній день. Школа прощається  зі своїми дорослими дітьми, які через кілька хвилин одержать атестати про загальну середню освіту.

Сьогодні на нашому святі присутні ще одні випускники -наші четвертокласники вийшли з під теплого крилечка першої вчительки і тепер прийшли у дорослу старшу школу.

7. Маленький диктатор. Керує дорослими за допомогою надутих губ, упертості, неслухняності, тупання ногами. У нього немає часу для повсякденної роботи.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.