Підручник 3 класс з математики рівкід оляничка2014 р

Тут дуже простий секрет: Будь-яка дія, навіть в невірному напрямку, дасть нову інформацію. А нова інформація створить ґрунт під ногами і вам буде від чого відштовхнутися.

Рік тому я потрапила на зустріч з одним відомим Учителем. Це була приватна зустріч, нас було п''ять чоловік. Один з п''яти поскаржився Вчителю, що у нього боргів на десять мільйонів і він не знає, як вибратися з цієї клоаки. Вчитель сказав: «Почни бігати щоранку». Ми всі тоді переглянулися і не зрозуміли, як це може допомогти.

У Барбари Шер є хороша техніка, яка називає «Пробний камінь». Суть її дуже проста: якщо хочеш щось робити - піди і спробуй це зробити. Хочеш стати головним редактором крутого журналу - попросити безкоштовно в асистенти головного редактора. Хочеш рятувати тюленів - йди попрацюй волонтером в WWF.

Дуже важко зрозуміти, якою справою потрібно займатися, якщо ти ніколи нічого не пробував. Тобі залишається тільки здогадуватися: «Моє це чи не моє?».

Я довго намагалася зрозуміти, як розбити цей параліч. Дивилася, що рекомендують сильні світу цього. І, знаєте, знайшла одну просто дивовижну техніку. Вона звучить приблизно так: «Коли ви довго стоїте на одному місці, треба почати регулярно робити хоч щось. Все що завгодно".

Хлопець, який хоче бути стендапером, ніколи в житті не виступав не сцені, але йому подобається викликати у людей сміх. Він плекає свою мрію років 5 і нічого не робить. У підсумку я питаю у нього:

Якщо у вас параліч через те, що хочеться занадто багато чого (як у того хлопця, який хоче бути стендапером, будівельником і серф-тренером), то потрібно почати робити БУДЬ-ЯКУ справу, яку (по-вашому) направлено в сторону досягнення мети.

7. Коли попереду такий довгий і складний шлях, що навіть вставати на нього не хочеться. Наприклад, коли потрібно зробити 655-сторінковий звіт по роботі, написати диплом, схуднути на 55 кілограмів, зробити генеральний ремонт.

Але ось через рік я зустрічаю цього хлопця, і він розповідає: «Мені було дуже складно почати бігати, але я щоранку долав себе. Через два місяці такої дисципліни мій мозок повністю перезавантажився. У мене стало змінюватися оточення, я став швидше думати, з''явилося більше можливостей змінити своє життя. У результаті через рік я розплатився з боргами і зараз починаю нову справу».

Дія підвищує самооцінку. Кожен раз, коли ми щось робимо і долаємо свій страх, наша самооцінка автоматично підвищується і ми починаємо більше себе цінувати. Як тільки наша внутрішня цінність збільшується, до нас відразу притягуються більш якісні події і можливості.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.