Нова форма звіту з фсс 2018 р

Істотних змін у цій частині не відбулося. Найголовніше нововведення, яке проте має лише технічний характер усі готівкові обмеження переїхали до Положення № 698 із постанови Правління НБУ Про встановлення граничної суми розрахунків готівкою від р. № 765 , яка, своєю чергою, з втратила чинність.

Подскажите, пожалуйста, заполнила табл. 6 за май и июнь 7565 года с суммами больничного и отпускных. Как можно исправить это сейчас? и можно ли?

В графе Працювало за цивільно-правовими договорами необходимо указывать только работников, нанятых на разовую работу по гражданско-правовому договору.

Як типові форми касових документів, затверджені Положенням № 687 , так і нові затверджені Положенням № 698 , містять усі обов&rsquo язкові реквізити, тож цілком відповідають визначенню первинного документа й можуть слугувати підставою для відображення господарських операцій, у . з оприбуткування готівки. Тим паче що документування господарських операцій може здійснюватись як на бланках типових форм, так і з використанням виготовлених самостійно бланків первинних документів, за умови наведення в них обов&rsquo язкових реквізитів. На цьому свого часу наголошував і Держкомстат у листі від р. № 69/7-75/89.

Как в 6ДФ показать человека: - которому выплачивается доход за предоставленную аренду помещения - с арендной платы удерживается НДФЛ 65% (тут вроде будет признак дохода 656) - и который отказался получать идентификационный номер по своим каким-то соображениям? В Медке требуется ввести идентиф. номер, одного паспорта недостаточно, в справочнике такой контрагент не записывается без кода. Как этого человека отразить?

Суб&rsquo єкти господарювання в такий спосіб уносити платежі понад граничні суми не вправі, оскільки для платників такі розрахунки є готівковими (і лише для отримувачів безготівковими) — п. 65 Положення № 698.

ФОП на спрощеній системі оподаткування, який належить до 8 групи, обов&rsquo язково має кожен квартал здавати до податкової декларацію платника єдиного податку 8 групи та один раз на рік звіт єдиного соціального внеску (ЄСВ).

   Єдиний реєстр індивідуальних податкових консультацій розміщено на офіційному веб-порталі Державної фіскальної служби України за посиланням: Головна/Електронний кабінет платника/Інформація з реєстрів/Єдиний реєстр індивідуальних податкових консультацій (https:///cabinet/faces/public/).

Нужно в табл 6 отнять от суммы 8775 насчитано 8776 отпускные и больничные (у кого были) за два месяца. Как это можно исправить?

Здравствуйте, у меня вопрос: если в предыдущем отчете 6-ДФ не был указан ЧП-шник(поставщик-на ед. налоге.), НДФЛ за него не платим. можно ли подать уточненный 6-ДФ без штрафных санкций ? или штраф все равно будет выписан за исправление данной ошибки?

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.