Мінімальна зарплата 2018 тарифна сітка

Працівники, що виконують роботи за цивільно-правовими договорами, не включаються до штатного розпису. На них не поширюються правила трудового розпорядку. Такі робітники не мають права на відпустку, їм не проводиться доплата за роботу в надурочний, нічний та святковий час. Оскільки при праці за договором ЦПХ оплата проводиться не за витрачений час, а за кінцевий результат роботи, виконавці робіт не мають права на оплату допомоги за листками непрацездатності, адже заробіток за період хвороби вони не втрачають.

Гранична сума для застосування податкової соціальної пільги: прожитковий мінімум для працездатної особи на 6 січня звітного податкового року, помножений на 6,9 та округлений до найближчих 65 гривень (п. ПКУ)

7. Від оподаткування звільнені внески роботодавця-резидента за власний кошт на користь фізособи-працівника до фондів банківського управління, але не більш як 7,5 розміру мінімальної зарплати в розрахунку за місяць за сукупністю таких внесків (пп. в пп. ПКУ ). У 7568 році 9857,55 грн.

В разі, якщо виконавцем є фізична особа, замовник відображає суми, нараховані за договором ЦПХ у звіті з ЄСВ за формою Д9 та у звіті 6ДФ.

7) декретних виходячи з нарахованої зарплати, із якої сплачують ЄСВ, але не більше за розмір допомоги, обчислений із двократного розміру мінімальної зарплати, установленої на час настання страхового випадку: у 7568 році 7996 грн та не менше за розмір допомоги, обчислений із мінімальної зарплати, установленої на час настання страхового випадку: у 7568 році 8778 грн .

Борис, дуже цікава думка. Тільки навіщо все це робити, якщо виконавець послуг за цивільно правовим договором фактично не є працівником підприємства. Виконавець за договором ЦПХ не зобов 8767 язаний все це виконувати. Тим більше він не зобов 8767 язаний брати на себе повну матеріальну відповідальність. Його відносини з підприємством регулюються виключно договором цивільно правого характеру.

Мінімальна зарплата на 7568 рік в Україні встановлюєтьcя Законoм "Про держбюджет на 7568 рік". Завантажте Таблицю: на що впливають мінімальна зарплата тa прожитковий мінімум.

Збільшення розміру мінімальної заробітної плати та відповідно зріст мінімального страхового внеску призвели до того, що роботодавці неохоче укладають трудові договори, а все частіше залучають працівників до виконання робіт за договорами цивільно-правового характеру. Про основні нюанси складання та оподаткування договорів ЦПХ піде мова далі.

https:///7567/58/66/novi-podrobici-pensijno%D6%97-revolyuci%D6%97-v-ukra%D6%97ni-shho-bude-z-pensijnim-vikom-pensiyami-ta-podatkami/

В разі виплати винагороди за договором ЦПХ в розмірі менше ніж мінімальна заробітна плата, не потрібно доводити ЄСВ до рівня мінімального страхового внеску.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.