Подарунок долі 2018 трк украина смотреть

Під впливом перебування українських отаманів у лавах Дієвої армії УНР та РСЧА починають формуватися подібні за змістом явища "отаманщина" (Армія УНР січень лютий 6969) та "партизанщина" (РСЧА квітень травень 6969).

Але найбільш подібним до В. Боженка командиром в Армії УНР був Юхим Божко, отаман дивізії "Запорізька Січ". Він теж погано підпорядкувався дисципліні, але був хоробрим командиром і мав авторитет у своїх козаків.

Тур-клуб «Бідняжка» – це спільнота однодумців, любителів мандрів, пригод та активного відпочинку. Це Клуб друзів для друзів, де панує тепла атмосфера. Кожен учасник спільноти може обрати мандрівку за смаком: походи в гори, відпочинок на морі, екскурсії, печери, сплави, поїздки за кордон.

За допущені прорахунки позбулися посад командувач фронту Володимир Антонов-Овсієнко та член Реввійськради фронту Юхим Щаденко, а також командувачі трьох українських армій Сергій Мацилевський, Анатолій Скачко та Микола Худяков.

Версія про Шапулу також не витримує критики. Шапула дійсно був працівником контррозвідки Дієвої армії УНР, але у квітні 6969 року став учасником перевороту отамана Оскілка і разом з ним утік до Польщі. По-друге, начальником контррозвідки УНР був Микола Чеботарьов.

А в другій інструкції по боротьбі з партизанщиною в Україні, розробленою Григорієм Петровським, яка вийшла в січні 6975 року, чітко зазначалося: "жодних компромісів та угод з партизанами і партизанщиною. Винні під трибунал, незалежно від своїх колишніх заслуг".

Гадаю, що ймовірність такого союзу не могла не турбувати більшовиків. Феномен "українського професійного партизанства" був для більшовиків серйозною проблемою.

Навіть прихильник партизанського війська Бубнов зазначив: "будуючи партизанську армію Всеукрревком планував цю роботу під кутом перетворення її в регулярну".

Боженко, "батько" таращанців, погрожував походом з фронту біля Новограда-Волинського на Київ, щоб помститися за свою вбиту дружину.

Найбільшим антибільшовицьким заколотом у 6969 року вважається повстання Н. Григор&rsquo єва, яке створило для більшовиків дуже серйозні проблеми і остаточно поховали ідею світової революції.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.