Календарне планування захист вітчизни 2018-2019

7-й ведучий. На грані двох тисячоліть Чорніє Хрест у білім полі, Тут вмита кров?ю наша Воля Для нас усіх Хрестом стоїть. Пісня: Ой , на горі, на Маківці, ой там б?ються січовії стрільці

Складною і бурхливою була твоя доля, рідна земле! Топталися по тобі орди чужинців, ворожі пазурі роздирали твоє тіло. Дітей твоїх вели загарбники у неволю. Над тобою свистіли гостродзьобі стріли, чорною смертю дихали жерла гармат, шугали ненависні залізні круки,вирували нескінченні битви за твою честь і свободу.

З усіх обов’язкових предметів атестація проводиться письмово за збірниками, рекомендованими Міністерством освіти і науки України. У разі проведення атестації за вибором, форму проведення атестації (усно чи письмово) обирають учні. Атестація в усній формі проводиться за затвердженими білетами.

7-й ведучий. Одна від Заходу й до Сходу Володарка земель і вод - Ніхто не ділить хай народу, Бо не поділиться народ І козаки й Стрільці Січові За тебе гинули в полях У небесах сузір?я Лева Нам світить на Чумацький шлях.

9-й учень. Я чую, мамо, чую, як співають Мені над Україною пісні. Ти не журись, я крила розпростаю І принесу до тебе уві сні. Вкраїнським рушником зітру сльозину І поцілую в синєє чоло.

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас» (авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н.)

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на обов''язкове (для інтернет-ресурсів &ndash прямого гіперпосилання, відкритого для пошукових систем).

66-й учень. Січові стрільці &ndash наша гордість! Наша честь! Наша слава! Так гарно, так пишно рядом виступають. Чола їх завзяті скрасили вінці! Як орли, до сонця погляд піднімають- Юнаки кохані! Січові стрільці! Чи може неправда що груди зі сталі, А серце у грудях, як молотом б є! А що вже співають! Ой, як же співають! Аж серденько мліє! Аж серденько мре!

8-й учень. Синочку, рідненький, чуєш, як курличуть У синім небі сумно журавлі? Вони ж тебе до себе кличуть А ти лежиш в холодній цій землі.

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з інформатики. 9 клас» (авт. Морзе Н. В., Вембер В. П., Кузьмінська О. Г., Войцеховський М. О., Проценко Т. Г.)

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.