Календарне планування захист вітчизни дівчата 2018-2019

Література (інтегрований курс) для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською чи іншими мовами національних меншин

«Збірник завдань для державної підсумкової атестації з англійської мови. 9 клас» (авт. Коваленко О. Я., Чепурна О. В., Ворон Г. Л., Шопулко М. Н.)

«Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з кримськотатарської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням кримськотатарською мовою. 9 клас» (авт. Яяєва А. М., Ганієва Е. С., Нафєєва Л. Б.)

8-й учень. Ми йдем вперед, над нами вітер віє, І рідні нам вклоняються жита Від радості нам серце мліє, За волю смерть нам не страшна!

66-й учень. Січові стрільці &ndash наша гордість! Наша честь! Наша слава! Так гарно, так пишно рядом виступають. Чола їх завзяті скрасили вінці! Як орли, до сонця погляд піднімають- Юнаки кохані! Січові стрільці! Чи може неправда що груди зі сталі, А серце у грудях, як молотом б є! А що вже співають! Ой, як же співають! Аж серденько мліє! Аж серденько мре!

7-й ведучий. Нехай ніхто не половить Твоїх земель, не розтина, Бо ти єдина Україно, Бо ти на всіх у нас одна. Молись, дитино, за Україну Що нам безсмертне життя дає. А по молитві ставай до чину. Молитва в небо знімає вгору, Заводить сонце в душ і- алмаз А праця творить землі опору Та від скорботи рятує нас. Молись, дитино, щоб не вернуло Московське рабство, як темна лжа, А по молитві пильнуй, щоб було Твоєї зброї не жерла ржа. Молитва щира-то з Богом згода, То криця духу, а не руки, А наша зброя - твоя свобода, Твоя будучність на всі віки.

«Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з польської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням польською мовою. 9 клас» (авт. Лебедь .)

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на обов''язкове (для інтернет-ресурсів &ndash прямого гіперпосилання, відкритого для пошукових систем).

«Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з угорської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням угорською мовою. 9 клас» (авт. Браун Є. Л.)

«Збірник диктантів для державної підсумкової атестації з російської мови для загальноосвітніх навчальних закладів з навчанням російською мовою. 9 клас» (Бикова К. І., Кошкіна Ж. О.)

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.