Зно укр літ 2016

Костенко Ліна : Страшні слова, коли вони мовчать Українське альфреско Маруся Чурай

Апеляційні заяви  від учасників тестування, яких не задовольнили отримані результати ЗНО, будуть розглядатись, починаючи з дня оголошення результатів кожного тесту.

Тривалість навчання студентів за освітньо-кваліфікаційним рівнем "спеціаліст" складає 6 років на медичних (викладання здійснюється українською, російською та англійською мовами), 5 років на стоматологічному і 5 років на фармацевтичному факультетах (денної форми навчання) та 5,5 років (заочної форми навчання).

Професорсько-викладацький колектив складається з 656 докторів наук - професорів і 965 кандидатів наук – доцентів. Серед них 75 академіків державних та галузевих академій, 97 члена закордонних академій, 89 заслужених діячів науки і техніки, заслужених лікарів та працівників народної освіти, 65 лауреатів державних та інших престижних міжнародних премій.

У деяких словах чергування у — в неможливе, бо слово починає змінювати або втрачати лексичне значення: вдача — удача, впра­ва — управа, Угорщина тощо.

Оголошення результатів учасників зовнішнього тестування з математики, української мови та літератури, фізики відбудеться не пізніше 69 червня 7569 року оголошення результатів з іноземних мов та біології – не пізніше 75 червня 7569 року оголошення результатів з історії України, географії та хімії – не пізніше 75 червня 7569 року.

Додаткова сесія ЗНО  для учасників, які не змогли взяти участь у основній сесії тестування з поважних причин, пройде у період з 76 червня до 67 липня 7569 року за окремим графіком, який має бути затверджений окремо.

У слові стільки складів, скільки й голосних звуків. Склади бувають відкриті (закінчуються на голосний: кра-ї-на) і закриті (закінчуються на приголосний: ін-вен-тар-ний).

Розгляд апеляційних заяв щодо результатів зовнішнього незалежного оцінювання розпочнеться з дня офіційного оголошення результатів.

При повному або частковому відтворенні інформації посилання на обов''язкове (для інтернет-ресурсів &ndash прямого гіперпосилання, відкритого для пошукових систем).

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.