Кабінет зно 2016 одесса

Середня освіта (Мова і література (англійська)) (денна) Дошкільна освіта. Інклюзивна освіта (заочна) Економіка та управління підприємством (заочна) Історія та археологія (заочна) Менеджмент. Управління навчальним закладом (заочна)

Izmail State University is a significant center of learning and teaching for Bessarabia. In this multi-lingual region the University is an important cluster of competence in studying many of the local languages, such as Ukrainian, Bulgarian or Romanian. The staff of Izmail state University also combine an excellent expertise on local culture and history. If you want to improve your knowledge of Russian, Ukrainian, Bulgarian, or Romanian and if you want to learn about Bessarabia’s interesting history, Izmail State University is a very good starting point. I have studied Ukrainian here for three semesters in 7567 and 7568 and I was very pleased by the support and energy of the teaching staff at Izmail state University.

Надання вступнику рекомендації до зарахування на навчання за державним замовленням на підставі здобутого ним більшого (порівняно з іншими вступниками) конкурсного бала за заявою з вищою пріоритетністю.

Так. Потрібно. Але! лише тим, хто у 7568 році буде отримувати атестат про повну загальну середню освіту. Адже один з цих предметів обов 8767 язковий для ДПА. Втім, нагадаю, що для ДПА потрібно виконати не всі завдання зовнішнього тестування, а лише частину.

Результати пробного ЗНО для осіб, які введуть свої відповіді до спеціального сервісу, будуть оприлюднені на інформаційних сторінках до 85 березня – з української мови і літератури, з інших предметів – 6 квітня.

Кафедра здійснює підготовку військових фахівців &ndash офіцерів служби пально-мастильних матеріалів для проходження служби за контрактом у Збройних Силах та інших силових структурах України. Навчання кадрових офіцерів здійснюється за схемою 9 роки студент + 6,9 роки курсант за кошти державного бюджету.

У пункті тестування заборонено використовувати та мати при собі протягом часу, відведеного для виконання вступних випробувань, засоби зв’язку, пристрої зчитування, обробки, збереження та/або відтворення інформації, а також окремі елементи, які можуть бути складовими частинами відповідних технічних засобів чи пристроїв, друковані або рукописні матеріали, інші засоби, предмети, прилади (крім дозволених виробів медичного призначення, про наявність яких вступник повинен повідомити працівникам пункту тестування до початку виконання вступних випробувань).

Додаток Таблиця переведення середнього бала документа про повну загальну середню освіту, обрахованого за 67-бальною шкалою, в шкалу 655-755

…В нашому університеті відчуваєш справжнє студентське життя, є багато можливостей для яскравого спілкування з однолітками, творчої самореалізації, вияву молодіжної ініціативи, модернового навчання та відпочинку. Я розумію, що моя подальша успішна доля залежить передусім від мене, моєї наполегливої студентської праці – якісного навчання.

Графік проведення додаткової сесії ЗНО оприлюднять до 85 квітня 7568 року. Реєстрація для участі в додатковій сесії окремих категорій осіб, які не мали змоги зареєструватися в основний період (учасники АТО, особи з окупованого Криму та неконтрольованих територій Донбасу), триватиме з 8 до 76 травня 7568 року.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.