2010 запитання з географія зно

. Атестаційні комісії усіх рівнів створюються у складі: голови, заступника голови, секретаря, членів атестаційної комісії. Головою атестаційної комісії є керівник (заступник керівника) навчального закладу або відповідного органу управління освітою. Про створення атестаційної комісії та затвердження її складу видається наказ.

Доброго дня! Допоможіть будь-ласка! Чи може Дочірнє підприємство перетворитись наприклад в ТОВ або ПП, оскільки материнська ТОВ припиняє свою діяльність, а ДП не має бажання закривати?

Доброго дня! В нас виникла велика проблема: в ФГ помер засновник, перед смертю він встиг внести у члени ФГ дітей, родичів, щоб наділі землю розпаювати, дозвіл на розпаювання землі ще встигли взяти, далі засновника не стало. Це відбулось десь в травні. Тоді внесли двох доньок, які отримували допомогу в соцзахисті на дітей. Тепер вони хочуть вийти із членів господарства,(оскільки їм не має вже допомоги) і ввести нових членів, але хто має право це зробити, ще не пройшло півроку від смерті батька, спадщину ніхто ще не прийняв, та і заповіту немає. Як правильно їм поступити?

Законом 676 Про фермерське господарство 687 передбачено, що в ФГ є засновники (які мають право на прийняття рішень), і члени працюючі в ФГ родичі. Законом про держреєстрацію передбачено внесення до ЄДР відомостей про засновників, тому думаю, що реєстратори, які вносять до ЄДР відомості про членів ФГ, діють неправильно. Хоча, офіційних роз 8767 яснень з цього питання я не зустрічав. Витяг та довідку з ЄДР може взяти будь-яка особа на будь-яку юридичну особу або підприємця, в будь-якого державного реєстратора, незалежно від місцезнаходження.

Доброго дня, Марта. Якщо Ви маєте на увазі реєстраційну картку РКФ6 для проведення державної реєстрації юридичної особи, то заповнити її не складно. В картці підписано, які дані в які поля вносити. Лише кілька простих правил українська мова, великі друковані літери (одна в клітинці), поля починати заповнювати з першої клітинки зліва.

При встановленні тарифного розряду враховуються освітній рівень працівника, професійна компетентність, педагогічний досвід, результативність та якість роботи, інші дані, які характеризують його професійну діяльність.

Доброго дня, Олексію. Так. Вам необхідно перейти на 8 групу, в зв 8767 язку із тим, що надаються послуги не платнику єдиного податку.

. За працівниками, які перервали роботу на педагогічній посаді (незалежно від тривалості перерви у роботі), зберігаються присвоєні за результатами останньої атестації кваліфікаційні категорії та педагогічні звання.

. За результатами атестації педагогічним працівникам присвоюються кваліфікаційні категорії: спеціаліст , спеціаліст другої категорії , спеціаліст першої категорії , спеціаліст вищої категорії.

Зараз у більшості змій родини Coluber період спарювання,який може тривати до середини червня,в цей період спостерігається підвищена активність і відмова від їжі.Потрібно підсаджувати 7-х самців,для кращої стимуляції і 655% вдалого ісля 6,5-7-х місяців самка линяє,потім десь через6-7тижні починається відкладка яє деяких самок сперма може зберігатися до 7-х років,що призводить до відкладки без 8775 втручанння 8776 )))самця.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.