Календарні плани 1 класс за новою програмою 2018-2019

Працівники, які успішно навчаються в навчальних закладах і бажають додати відпустку до часу складання іспитів, заліків, написання дипломних та інших робіт, передбачених навчальною програмою

Щорічні відпустки, як правило, надаються працівникові з таким розрахунком, щоб вони були використані до закінчення робочого року. Слід зауважити, що в перший рік працівник має право на відпустку повної тривалості лише після закінчення 6 місяців безперервної роботи. Проте деякі категорії працівників можуть одержати відпустку повної тривалості до спливу 6 місяців (ч. 7 ст. 65 Закону про відпустки , див. таблицю 6 ).

6. Час фактичної роботи зі шкідливими, важкими умовами або з особливим характером праці, якщо працівник зайнятий у цих умовах не менше ніж половину тривалості робочого дня, установленої для працівників цього виробництва, цеху, професії або посади

Порядок включення окремих виплат має певні особливості. Премії за місяць, квартал, півріччя, дев&rsquo ять місяців включаються в заробіток того місяця, на який вони припадають згідно з розрахунковою відомістю на заробітну плату. Одноразова винагорода за підсумками роботи за рік і за вислугу років включається в середній заробіток шляхом додавання до заробітку кожного місяця розрахункового періоду 6/67 винагороди, нарахованої в поточному році за попередній календарний рік (абз. 7 п. 8 Порядку № 655 ).

Докладніше про розрахунок середньої зарплати для оплати відпусток читайте найближчих номерах газети Інтерактивна бухгалтерія .

До того ж . 7 і 8 Закону про відпустки передбачено можливість надання працівникам щорічних додаткових відпусток ( див. довідник Щорічні додаткові відпустки ).

У заяві працівник вказує дату початку щорічної відпустки та її тривалість. Зазначати дату закінчення відпустки не обов&rsquo язково, це зроблять фахівці кадрової служби.

Право на відпустку мають громадяни, які перебувають у трудових відносинах із підприємствами, установами, організаціями незалежно від виду діяльності та галузевої приналежності, а також громадяни, які працюють за трудовим договором у фіз­ особи (ч. 6 ст. 7 Закону про відпустки ).

Наказ про надання відпустки може бути видано відразу на декількох працівників, але часто видають і наказ на кожного працівника окремо. У ньому також можна зазначати й осіб, які тимчасово виконуватимуть обов&rsquo язки відсутнього працівника.

Механізм обчислення заробітної плати працівникам за час відпусток і компенсації за невикористані відпустки встановлено Порядком обчислення середньої заробітної плати, затвердженим постановою КМУ від р. № 655 ( далі Порядок № 655 ).

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.