Перший урок 1 вересня 2018-2019 н р 1 клас презентація

7. Прощаючись сьогодні зі школою, ми хочемо сказати вам, що вона навчила нас відрізняти погане від доброго, правду від неправди.

Учитель: Так, розпочинаємо урок. Відповідає…Так… Відповідати буде… Каплунівська Юлія. Розкажи про першу світову війну. Питання зрозуміле?

  7.   Настав час прощання. Ми вирушаємо в нове життя, змінюючи рідну шкільну домівку на сучасну новобудову дорослості. І за добрим звичаєм, щоб майбутнє було для нас прихильним і щасливим, годиться розрізати стрічку. Запрошуємо це зробити Вас, Юліє Миколаївно!

Урок 8. Вас принижують. Ви ненавидите, але вже не хочете мстити і завдавати людині біль. Чи відчуваєте до кривдника жалість, як до істоти нижчого рівня розвитку.

(Велика свічка у руках класного керівника, маленькі свічки діти запалюють від неї, передають помічникам за кулісами)

Рейтинг визначає лідерів серед приватних навчальних закладів, що зарахували на навчання найбільше вступників на перший курс, для здобуття ступеня бакалавра (магістра медичного, фармацевтичного або ветеринарного спрямувань). Таблиця допоможе майбутнім абітурієнтам, які мають бажання здобувати освіту у приватних закладах освіти, отримати інформацію про кількість таких вступників у 7567 році та зробити більш зважений вибір. Дивитися рейтинг> > >

7. Біля дошки стояти , як кращий воротар, не пропускаючи повз вуха жодного питання, навіть найбільш важкого і підступного.

Учень: Ага! Та…війна…була жахлива…ну…перемогли червоні…бо Ленін на броненосці з червоним прапором в руці один удерся в Древній Рим і наказав рабам своїм установити на плантаціях радянську владу плюс електрифікацію. Я не кажу вже про деталі – як в Греції раби повстали, як Жанна Д’Арк, безстрашна у бою, всіх повела їх за собою,… міцною, вправною рукою, щоб… щоб… мир ми … змогли побудувать

Але саме ви, а не вони, проходите урок, ваша душа вдосконалюється і розвивається завдяки такій непростій і неприємній ситуації. Як же відбувається навчання? Обмовлюся, що наведена схема буде реалізовуватися не за одну, і навіть не за два життя. Цей процес буде перериватися в одному і тривати в іншому житті доти, поки ви не засвоїте урок, поки ваша реакція на те, що відбувається, не анулює кармічний борг.

У Національному гірничому університеті навчаються близько 67555 студентів та слухачів, аспірантів і докторантів з 77 сучасних спеціальностей. Ліцензований обсяг прийому студентів на перший курс сягає 6955.

Комментариев нет:

Отправить комментарий

Примечание. Отправлять комментарии могут только участники этого блога.